Kontakt

Agencja Reklamowa "Profesjonalista"
ul. Powstań„ców Warszawy 1
11-400 Kę™trzyn

tel. +48 89-751-13-12

fax. +48 89-751-13-08

e-mail: biuro@reklamamobilna.pl

 

 

Pracowaliś›my dla:

 

♦ Orange

♦ Tyskie

♦ PiS

♦ PJN

♦ PO

 

Dołą…cz do naszych

zadowolonych klientów !

 

 


O firmie

Nasza Firma zajmuje się wynajmem przyczep reklamowych. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych Klientów. Świadczą… o tym powierzane w nasze ręce kampanie reklamowe, które odnoszą… pozytywny efekt, a tym samym dają… zadowolenie Klientom.

Posiadamy wieloletnie doś›wiadczenie w branży reklamowej. Spoś›ród konkurencyjnych firm, wyróżniamy się™ kreatywnoś›cią oraz elastycznością…. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie oraz profesjonalnie, bo speł‚nienie potrzeb naszego zleceniodawcy jest dla nas priorytetem. Dzię™ki temu możemy przedstawić dla Ciebie najkorzystniejszą… ofertę™.

Uczestniczymy w programie „Rzetelna Firma”, co potwierdza naszą… rzetelność‡ oraz wiarygodność‡, jako firma™, która terminowo wywiązuje się z regulowania zobowiązań„.

Celem każdej reklamy jest dotarcie do największej liczby potencjalnych Klientów, a jak przy tym koszt takiej reklamy jest niewielki, to już prawdziwy sukces. Dlatego zachę™camy Cię™ do wynajmu naszych przyczep reklamowych.

Przyczepa reklamowa to najskuteczniejsza forma reklamy, sprawdzająca się™ na lokalnym rynku. Obsł‚ugujemy kampanię™ reklamową lokalnych firm z Mrągowa, Giżycka, Bartoszyc, Ostródy, Olsztyna etc, a także firm, które ze względu na daleką odległość nie są w stanie przeprowadzić kampanii w naszym województwie. Jesteś›my gotowi poprowadzić kampanię™ Twojej Firmy. Nie ograniczaj się do takich nośników reklamy, jak telewizja, prasa, radio czy Internet.

Reklama mobilna, oprócz tego, ze dociera w krótkim czasie do dużej liczby odbiorców, skoncentrowana jest na ściśle okreś›lonym obszarze akcji promocyjnej. Nie można pominąć‡ też faktu, że przygotowanie i realizacja tego typu kampanii nie zajmuje zbyt dużo czasu. Taka forma reklamy na pewno będzie zauważalna, zwł‚aszcza, gdy projekt reklamy bÄędzie kolorowy, przejrzysty oraz czytelny.

Oferujemy kompleksową obsługę™ kampanii mobilnej:

- wykonamy projekt reklamy,
- wydruk wielkoformatowy odporny na promienie UV, deszcz, ś›nieg,
- oklejanie,
- jazdę™ po okreś›lonym obszarze,
- ekspozycję™ stacjonarną w najbardziej uczę™szczanym miejscu.

Nasza przyczepa to 24m2 reklamy mobilnej ! ! !

Duża powierzchnia reklamy mobilnej to dobra widoczność‡ treś›ci reklamy, przez co „rzuca się™ w oczy”.

Wiemy, że lubisz mieć‡ wybór Szanowny Kliencie, dlatego oferujemy:
- ekspozycję ruchomą…,
- ekspozycję stacjonarną…,
- wynajem przyczepy,
- wynajem przyczepy z kierowcą i samochodem,
a ponadto:
- reklama neonowa,
- kasetony świetlne,
- banery reklamowe,
- ulotki,
- wizytówki,
- kubki, koszulki etc. z nadrukiem,
- bindowanie,
- laminowanie,
- usł‚ugi ksero.

Zastanawiasz się™, co należy zrobić‡, by skorzystać‡ z naszej oferty? Wystarczy skontaktować‡ się z naszą firmą…, zlecić‡ wykonanie projektu graficznego reklamy oraz wyznaczyć‡ najbardziej efektywną… trasę™ przejazdu przyczepy oraz godziny, a my zajmiemy się™ resztą….

Dzię™ki tej formie reklamy pozyskasz nowych klientów w krótkim czasie i za mał‚e pienią…dze. Nie wierzysz? Zapoznaj się™ z naszym cennikiem. Daj się™ zauważyć ‡!!! Konkurencja nie ś›pi, bądź pierwszy.

Zapraszamy do współ‚pracy.

Nasza oferta

Jesteś›my agencją… reklamową…, ś›wiadczą…cą… usł‚ugi w zakresie reklamy mobilnej w postaci reklam na samochodach i przyczepach. Proponujemy kompleksowe usł‚ugi zwią…zane z obsł‚ugą… kampanii reklamowych.

zobacz wszystkie nasze usł‚ugi »